Alanur Nakliyat Büyümeye Devam Ediyor

Merhabalar değerli okuyucularımız, bir ay aradan sonra yine birlikteyiz. Eğer bir aydır neden yazı gelmiyor diye şikayette bulunacaksanız, hiç bulunmayın. Çünkü sebebini birazdan açıklayacağım.

Evet sevgili müşterilerimiz, takip ettiğiniz üzere hizmet verdiğimiz semtler için tek tek siteler açmaya, bu sitelerde o semtle ilgili özgün ve dikkat çekici makalelere yer vermeye çalıştık. Kağıthane, Esenler, Esenyurt, Küçükçekmece ve Başakşehir Evden Eve Nakliyat sitelerimiz için açtığımız siteler google sıralamalarında hızla yükseliyor. Tabii ki bu yükselme şans eseri değil. Özenle ve güvenle 20 senedir verdiğimiz evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmetini sanal ortama taşıdığımızda da aynı şekilde özen göstermemiz gerekirdi. Bu sebepten ötürü özgün, kullanıcı dostu ve ilgi çekici makaleler hazırlamak için saatlerimizi harcadık. Bundan mütevellit ana sitemize yazı yazma sıklığımız azalsa da, diğer semtlere yazdığımız özenli yazılar sonucu artık google sıralamalarında ilk sayfalardayız. Böylece çok daha fazla insanı mutlu edebiliyor; onlara hızlı, güvenli ve ucuz nakliyat hizmeti sunabiliyoruz.

Ayrıca başka haberlerimiz de var; artık Zeytinburnu, Eyüp, Sultangazi ve Arnavutköy için de websitemiz var. Aşağıda paylaşacağım adreslerden onlara da ulaşım sağlayabilir, Zeytinburnu Evden Eve Nakliyatta, Eyüp Evden Eve Nakliyatta, Sultangazi Evden Eve Nakliyatta ve Arnavutköy Evden Eve Nakliyatta da en uygun nakliyecilik çözümlerine hemencecik kavuşabilirsiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat: eyup.alanurnakliyat.com

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat: zeytinburnu.alanurnakliyat.com

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat: arnavutkoy.alanurnakliyat.com

Sultangazi Evden Eve Nakliyat: sultangazi.alanurnakliyat.com

Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın efendim!

Yeni sitelerimizi açtık

Uzun bir aradan sonra sizlerle tekrar bir araya gelebildik. Değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz olarak bu normalden uzun süren ayrılığın sebebini elbette ki sorabilirsiniz. Ancak gururla verebileceğim bir cevabım var:

Hizmet verdiğimiz 3 semtin daha websitelerini kurduk.

Bu siteleri kurmak için altyapı, içerik hazırlama ve sunucu hizmetleri gibi birtakım işlerle meşgul olduğumdan ana sitemize içerik üretemedim. Ancak Alanur Evden Eve Nakliyat artık 3 site daha sahibi. Anasayfamızda ve yandaki menümüzde görebileceğiniz bu siteleri sizleri yormamak adına bir de burada paylaşmak istiyorum:

Başakşehir: basaksehir.alanurnakliyat.com

Esenler: esenler.alanurnakliyat.com

Küçükçekmece: kucukcekmece.alanurnakliyat.com

Tabii ki profesyonel evden eve nakliye hizmeti veren firmamızın internet dünyasındaki görevi burada sonlanmadı. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verdiğimiz için daha websitesini açacağımız birçok site var. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunduğumuz için o websitesini de açacağız. Ve tüm bunların dışında da açtığımız siteleri açmakla kalamıyoruz, sizlere sürekli güncel içerik üretmemiz gerektiğinin farkındayız.

Yani kısacası Alanur Evden Eve Nakliyat olarak, taşımacılık ve nakliye işinde olduğumuz gibi sanal dünyada da güncel, hızlı ve güvenilir olmaya devam edeceğiz!

Hoşçakalın.

Alanur Nakliyat’ın Hikayesi

Merhabalar, öncelikle ilk yazımızda sizlerle buluşmak oldukça heyecan verici. Bugün evden eve taşımacılık ve nakliyat işine nasıl girdiğimize, 20 senelik deneyimimizi kazanana kadar neler yaşadığımıza dair bir giriş yapacağız.

Ben Şevket KÖSEM, 1979 doğumluyum. Çok genç yaşta İstanbul’a göç ettikten sonra, eve ekmek getirebilmek umuduyla iş aramaya koyuldum. Açıkçası oldukça meşakkatli bir süreçti. Günlerce iş arayıp durduktan sonra hala elim boştu. Bazen günümüz gençlerinin iş beğenmeme lükslerini görünce, maziyi hatırlayıp dertlendiğim bile oluyor.

Olsun, güzel günlerdi o günler. Sonunda bir iş bulmuştum. Kömür taşıması için iş arayan bir dükkan sahibine, eğer işçiniz yoksa ben taşırım demiştim. Özellikle işçiniz yoksa diye belirtmiştim, çünkü başkasının ekmeğinde değildi gözüm. Sağolsun iyi bir adamdı, peki dedi ve kabul etti.

Zamanla amatör olarak girdim bu taşımacılık işine. Başlarda tek tabanca olan ben, gün geçtikçe Allah’ın da nasip etmesiyle daha büyük işler almaya; daha çok güç gerektiren projelerde rol almaya başladım. Artık tek başıma yürütemeyeceğim işler olduğu için, yavaş yavaş benim gibi gurbette helal ekmeğinin peşinde olan dostlarla grup halinde çalışmaya başladım. Belki bir şirket değildik o zamanlar, ancak artık takım çalışmasını öğrenmiştim. Takım liderliği vasıflarımın geliştiğini hissediyordum.

İlerleyen bölümlerde, nasıl daha profesyonel çalışmaya ve nasıl evden eve nakliyat projelerine geçtiğimi de sizlerle paylaşıyor olacağım.

Bir sonraki görüşmemize değin, hoşçakalın!