İndirimli Nakliyat

Merhabalar tekrardan, yeni bir yazıda bir buçuk aylık bir aradan sonra sizlerleyiz.

Bildiğiniz gibi Alanur Nakliyat’ın profesyonel web günlüklerini hazırlamaya ve sizlerle kaliteli bir evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat firmasının gözünden dünyayı paylaşmaya başlayalı yaklaşık 7 ay geçti. Bu süreçte birçok ilçemiz için güncel içerikler ekledik, ilçerimiz hakkında önemli tarihi bilgiler verdik. Hala hizmet verdiğimiz ancak sitesini açmadığımız birçok ilçemiz bulunsa da -bildiğiniz üzere tüm İstanbul’a 24 saat hizmet vermekteyiz- evden eve nakliyat çalışmalarımızı sürdürdüğümüz ve sitesini açtığımız ilçelerde kaliteli yazılarımızla google’da en üst sıralara tırmandık.

Hizmet sektöründeki birçok firmanın aksine insan merkezli çalışmalarımızla rakiplerimizin önüne geçtik. Ancak siz değerli müşterilerimizde oluşan bir algıyı yıkmak istiyoruz. Bahsettiğimiz önyargı böylesine güvenilir, profesyonel çalışan bir firmanın çok fahiş fiyatlara sahip olacağı.

Aksine Alanur Nakliyat olarak bizler sizlere mümkün olan en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Gereksiz harcamaları azaltarak en indirimli evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi sizleri de memnun müşterilerimizin arasına katılmaya davet ediyoruz.