İndirimli Nakliyat

Merhabalar tekrardan, yeni bir yazıda bir buçuk aylık bir aradan sonra sizlerleyiz.

Bildiğiniz gibi Alanur Nakliyat’ın profesyonel web günlüklerini hazırlamaya ve sizlerle kaliteli bir evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat firmasının gözünden dünyayı paylaşmaya başlayalı yaklaşık 7 ay geçti. Bu süreçte birçok ilçemiz için güncel içerikler ekledik, ilçerimiz hakkında önemli tarihi bilgiler verdik. Hala hizmet verdiğimiz ancak sitesini açmadığımız birçok ilçemiz bulunsa da -bildiğiniz üzere tüm İstanbul’a 24 saat hizmet vermekteyiz- evden eve nakliyat çalışmalarımızı sürdürdüğümüz ve sitesini açtığımız ilçelerde kaliteli yazılarımızla google’da en üst sıralara tırmandık.

Hizmet sektöründeki birçok firmanın aksine insan merkezli çalışmalarımızla rakiplerimizin önüne geçtik. Ancak siz değerli müşterilerimizde oluşan bir algıyı yıkmak istiyoruz. Bahsettiğimiz önyargı böylesine güvenilir, profesyonel çalışan bir firmanın çok fahiş fiyatlara sahip olacağı.

Aksine Alanur Nakliyat olarak bizler sizlere mümkün olan en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Gereksiz harcamaları azaltarak en indirimli evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi sizleri de memnun müşterilerimizin arasına katılmaya davet ediyoruz.

Alanur Nakliyat’ın Hikayesi

Merhabalar, öncelikle ilk yazımızda sizlerle buluşmak oldukça heyecan verici. Bugün evden eve taşımacılık ve nakliyat işine nasıl girdiğimize, 20 senelik deneyimimizi kazanana kadar neler yaşadığımıza dair bir giriş yapacağız.

Ben Şevket KÖSEM, 1979 doğumluyum. Çok genç yaşta İstanbul’a göç ettikten sonra, eve ekmek getirebilmek umuduyla iş aramaya koyuldum. Açıkçası oldukça meşakkatli bir süreçti. Günlerce iş arayıp durduktan sonra hala elim boştu. Bazen günümüz gençlerinin iş beğenmeme lükslerini görünce, maziyi hatırlayıp dertlendiğim bile oluyor.

Olsun, güzel günlerdi o günler. Sonunda bir iş bulmuştum. Kömür taşıması için iş arayan bir dükkan sahibine, eğer işçiniz yoksa ben taşırım demiştim. Özellikle işçiniz yoksa diye belirtmiştim, çünkü başkasının ekmeğinde değildi gözüm. Sağolsun iyi bir adamdı, peki dedi ve kabul etti.

Zamanla amatör olarak girdim bu taşımacılık işine. Başlarda tek tabanca olan ben, gün geçtikçe Allah’ın da nasip etmesiyle daha büyük işler almaya; daha çok güç gerektiren projelerde rol almaya başladım. Artık tek başıma yürütemeyeceğim işler olduğu için, yavaş yavaş benim gibi gurbette helal ekmeğinin peşinde olan dostlarla grup halinde çalışmaya başladım. Belki bir şirket değildik o zamanlar, ancak artık takım çalışmasını öğrenmiştim. Takım liderliği vasıflarımın geliştiğini hissediyordum.

İlerleyen bölümlerde, nasıl daha profesyonel çalışmaya ve nasıl evden eve nakliyat projelerine geçtiğimi de sizlerle paylaşıyor olacağım.

Bir sonraki görüşmemize değin, hoşçakalın!