İstanbul Acele Nakliyat

Selamlar, saygılar nasılsınız?

Sizlerle yeniden bir araya gelmek bugüne nasip oldu. Bugün işleyeceğimiz konu da daha önce işlemediğimiz ama müşterilerimizden gelen yoğun taleplerin olduğu bir konu: acele nakliyat.

Biz her ne kadar olabildiğince hızlı nakliyat hizmetleri sunabilsek de İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında böyle bir yönelim de mevcut. Yani sadece kaliteli, güvenilir, profesyonel olmak yetmiyor; uygun fiyatlı olmak, cep yakmamak ve müşteriye dostça davranmakla beraber işi olabildiğince hızlı halledebilmek de önemli.

Acil evden eve nakliyat için başladığımız çalışmalar neticesinde müşterilerimize artık aynı kalitede hizmeti çok daha kısa sürede sunuyoruz. Müşterilerimizle evden eve nakliyat veya ofisten ofise nakliyat çalışmalarımıza başlamadan önce süre konusunda anlaşıyoruz, verdiğimiz sözden daha geç bir saate veya güne işi bırakmıyoruz. Böylelikle İstanbul acil evden eve taşımacılık hizmeti arayan müşterilerimizi de en mükemmel şekilde mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Bu alandaki çalışmalarımızla da birlikte daha geniş bir kitleye hitap edebilmeyi; memnun müşterilerimizin sayısını arttırmayı ve daha fazla insana, insan merkezli nakliyat hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

İndirimli Nakliyat

Merhabalar tekrardan, yeni bir yazıda bir buçuk aylık bir aradan sonra sizlerleyiz.

Bildiğiniz gibi Alanur Nakliyat’ın profesyonel web günlüklerini hazırlamaya ve sizlerle kaliteli bir evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat firmasının gözünden dünyayı paylaşmaya başlayalı yaklaşık 7 ay geçti. Bu süreçte birçok ilçemiz için güncel içerikler ekledik, ilçerimiz hakkında önemli tarihi bilgiler verdik. Hala hizmet verdiğimiz ancak sitesini açmadığımız birçok ilçemiz bulunsa da -bildiğiniz üzere tüm İstanbul’a 24 saat hizmet vermekteyiz- evden eve nakliyat çalışmalarımızı sürdürdüğümüz ve sitesini açtığımız ilçelerde kaliteli yazılarımızla google’da en üst sıralara tırmandık.

Hizmet sektöründeki birçok firmanın aksine insan merkezli çalışmalarımızla rakiplerimizin önüne geçtik. Ancak siz değerli müşterilerimizde oluşan bir algıyı yıkmak istiyoruz. Bahsettiğimiz önyargı böylesine güvenilir, profesyonel çalışan bir firmanın çok fahiş fiyatlara sahip olacağı.

Aksine Alanur Nakliyat olarak bizler sizlere mümkün olan en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Gereksiz harcamaları azaltarak en indirimli evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi sizleri de memnun müşterilerimizin arasına katılmaya davet ediyoruz.