Yeni sitelerimizi açtık

Uzun bir aradan sonra sizlerle tekrar bir araya gelebildik. Değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz olarak bu normalden uzun süren ayrılığın sebebini elbette ki sorabilirsiniz. Ancak gururla verebileceğim bir cevabım var:

Hizmet verdiğimiz 3 semtin daha websitelerini kurduk.

Bu siteleri kurmak için altyapı, içerik hazırlama ve sunucu hizmetleri gibi birtakım işlerle meşgul olduğumdan ana sitemize içerik üretemedim. Ancak Alanur Evden Eve Nakliyat artık 3 site daha sahibi. Anasayfamızda ve yandaki menümüzde görebileceğiniz bu siteleri sizleri yormamak adına bir de burada paylaşmak istiyorum:

Başakşehir: basaksehir.alanurnakliyat.com

Esenler: esenler.alanurnakliyat.com

Küçükçekmece: kucukcekmece.alanurnakliyat.com

Tabii ki profesyonel evden eve nakliye hizmeti veren firmamızın internet dünyasındaki görevi burada sonlanmadı. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verdiğimiz için daha websitesini açacağımız birçok site var. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunduğumuz için o websitesini de açacağız. Ve tüm bunların dışında da açtığımız siteleri açmakla kalamıyoruz, sizlere sürekli güncel içerik üretmemiz gerektiğinin farkındayız.

Yani kısacası Alanur Evden Eve Nakliyat olarak, taşımacılık ve nakliye işinde olduğumuz gibi sanal dünyada da güncel, hızlı ve güvenilir olmaya devam edeceğiz!

Hoşçakalın.